Rezultate preselectie – Interpretare 2011

Concurenti admisi grupa 6-8 ani – in ordine alfabetica

Nr. Crt. Nume si prenume Varsta Localitatea de domiciliu Titlul melodiei Compozitor
Textier
1. Anastasiei Denisa

7 ani

Piatra Neamt Nu ma imita Radu Serban
Mihai Dumbrava
2. Andrei Serena

6 ani

Târgu Neamt Un look mai indraznet Dinu Maxer
Dinu Maxer
3. Ciudin Izabela

6 ani

Piatra Neamț Toți îmi spun că-s tra la la Robert Costin
Robert Costin
4. Filipoiu Eleonora

8 ani

Slobozia
Ialomița
Parinții mei sunt tot ce am Cristian Alivej
Viorela Filip
5 Gheorghe Ștefan

7 ani

Iași Asta-i părerea mea Virgil Popescu
George Popovici
6. Herea Karina Alexia

6 ani

București Cred ca am uitat ceva Robert Costin
Robert Costin
7. Isopescu Ana

6 ani

Bucuresti Printesa Florilor Constantin Ungureanu
George Popovici
8. Ivan Ana Maria Daria

6 ani

București Balerina Viorela Filip
Viorela Filip
9. Ivanov Anatasia

6 ani

București Albinuța  Zum Adrian Ordean
George Popovici
10 Popa Alessia Teodora

8 ani

Bacau Un suflet cald Razvan Trandafir
Razvan Trandafir
11. Rusu Raluca Maria

6 ani

București Ce bine-mi pare Marius Țeicu
Corina Despot
12. Sorlea Iulia Alexandra

7 ani

Cluj Napoca In lumea poveștilor Cristina Manoliu – Săvulescu
George Popovici
13. Waszkiewicz Filioreanu
Diana Maria

6 ani

Iași Țestoasa Lulu Gabriela Sauciuc Cicone
Marian Stere
14. Ursache Crista Minola Alessia 7 ani Piatra Neamț Desene animate Claudiu Bulete
Claudiu Bulete

 

Concurenti admisi grupa 9-11 ani – in ordine alfabetica

Nr. Crt. Nume si prenume Varsta Localitatea de domiciliu Titlul melodiei Compozitor
Textier
1 Alucăi Ana Maria 9 ani Tg Neamt Stai cu mine copilarie Cristian Alivej
Viorela Filip
2 Buzasi Patrik Laszlo 11 ani Oradea Every day Nicolae Caragia
Daniela Doroftei
3 Chesar Stefania Mihaela 10 ani Bucuresti Pantofi cu toc Jolt Kerstely
George Popovici
4 Cord Teodora 11 ani Huedin Copilaria mea Nicolae Caragia
Daniela Doroftei
5 Iordache Emanuela Dumitrita 9 ani Piatra Neamt De ce Ioachim Octavian Petre
Brenda Petre
6 Pamparau Isabela Andreea 9 ani Botosani Mai vreau inca povesti Gabriel Baruta
Gabriel Baruta
7 Panzaru Miruna Andreea 9 ani Bucuresti Un suflet mic de copil Robert Costin
Robert Costin
8 Popistasu Anastasia Alina 11 ani Botosani O poveste in care cred George Natsis
Mirela Fugaru
9 Radeanu Maria 11 ani Iasi Copil si inger Georgia Dascalu
Georgia Dascalu
10 Simionescu Dominique 9 ani Sibiu Pinochio Karel Svoboda
Mary Roos
Aranjament Muzical: Botoroaga Claudiu
11 Tanasa Daria 11 ani Bacau Mai stai George Natsis
Mirela Fugaru
12 Turtică Beatrice 11 ani Piatra Neamt Primavara din suflet Gabriel Baruta
Gabriel Baruta
13 Ursu Raluca Elena 10 ani Botosani Mama Nicolae Caragia
Grigore Vieru
14 Urtoi Alexia 9 ani Iasi Lasa-ma sa cred Gabriel Băruţă
Meda Horjan

Concurenti admisi grupa 12-15 ani – in ordine alfabetica

Nr. Crt. Nume si prenume varsta Localitatea de domiciliu Titlul melodiei Compozitor
Textier
1 Barariu Codruta Bianca 14 ani Botosani Cantec pentru bunica mea George Natsis
Mirela Fugaru
2 Bisog Otilia Elisabeta 12 ani Raducaneni, Iasi Mama Cornel Fugaru
Mirela Fugaru
3 Bratan Florina Catalina 14 ani Giurgiu Numai tu Adrian Ordean
4 Cristea Antonius Alexandru 12 ani Oradea Purtat de val Gabriel Baruta
Gabriel Baruta
5 Dan Alexandra Diana 13 ani Campia Turzii E prima iubire George Natsis
6 Pasarin Andra Ecaterina 14 ani Iasi Lacrimi de stele Gabriela Nechita
Gabriela Nechita
7 Petruca Ecaterina 15 ani Piatra Neamt Suflet drag Gabriel Baruta
Gabriel Baruta
8 Romascanu Bianca Malina 13 ani Bacau Charlot Marcel Iorga
9 Sbircea Elena Isabela 12 ani Barlad Speranta Bujor Miscutia
Valeria Miscutia
10 Trofin Denisa Gabriela 14 ani Bucuresti Sa fiu mereu copil Claudiu Bulete
Claudiu Bulete

/tr

Acest articol a fost publicat în 2011. Salvează legătura permanentă.